Obsah
Představení společnosti

Infocount, s.r.o. se zabývá dodávkou komplexních řešení a poradenství v oblasti IT. Mezi hlavní činnosti společnosti patří analýza a návrh systémů, vývoj zákaznických serverových aplikací, především na platformách Linux/UNIX a Microsoft, konzultace a poradenství v oblasti bezpečnosti.

V produktové mapě společnosti je pamatováno rovněž na prezentační a grafické práce. Náš tým špičkových grafiků a designérů připravuje prezentace a vizualizaci vytvářených aplikací. Stěžejními produkty společnosti infocount, s.r.o. jsou služba elektronického notáře iNotary a publikační a dokumentační systém iPublisher.

Společnost infocount, s.r.o. je schopna svými programátorskými kapacitami řešit projekty v oblasti IS/IT středního i většího rozsahu, ať již vlastními silami či subdodavatelskými službami. Svojí cenovou politikou však naplní i představy menších spojeností.

Infocount, s.r.o. působí v současnosti především na českém trhu. Ve spolupráci se svými partnery se profiluje rovněž do pozice dodavatele pro trh slovenský, bulharský a francouzský.


Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Management | Historie | Novinky