Obsah
Novinky
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

11.12.2004

Spuštěna nová prezentace společnosti Laris Trading Company, spol.s r.o. (www.laristc.cz) pomocí systému iPublisher pro správu obsahu webu.

03.12.2004

Produkt SecurityBOX pro PKI, šifrování a el. podpis společnosti Finmatica-MSI se stal součástí našeho produktového portfolia v oblasti bezpečnosti IT. USB tokeny eToken a iKey, jichž jsme distributory, zpravidla doplňují SecurityBOX v celkové realizaci PKI. Společnost infocount, s.r.o. prodává SecurityBOX společně s GiTy, a.s., nabízí analýzy a konzultace jeho nasazení.

24.11.2004

Zajištěno školení SAP HR pro společnost Zentiva, a.s.

01.10.2004

Dodávky prací pro společnost Zentiva, a.s. v oblasti SAP, napojení výstupů z modulu SAP HR do nového Company portálu společnosti Zentiva.

23.09.2004

Přední představitelé společnosti Mochovské mrazírny, a.s. a majitelé společnosti uchovávající v mrazících boxech vzácné archiválie poničené následky povodní v roce 2002, zakoupili první verzi skladovacího systému iStock. Jedná se o nový produkt společnosti infocount, s.r.o., který je zaměřen nejen na běžně řešenou problematiku skladů, ale umožňuje současně vedení skladu se ziskem pouze z uchovávání a manipulace se zbožím. Systém byl k dnešnímu dni uveden do zkušebního provozu v Kladenské provozovně zákazníka.

27.08.2004

Systém iNotary je již v pokročilé fázi přípravy pro certifikaci na třídu EAL4 dle ČSN ISO/IEC 15408. Pro certifikaci by měl být systém připraven koncem roku 2004. V současné době probíhá výběr aplikačního java serveru pro systém.

01.08.2004

Dne 26. července 2004 nabyla účinnosti poslední novela zákona o elektronickém podpisu (č. 440/2004 Sb.). Tento předpis nově zavádí pojem "kvalifikované časové razítko", které prokazuje existence elektronického dokumentu v čase. Další novinkou je možnost používat „elektronické značky“. Pro ty se stejně jako pro zaručený elektronický podpis používá technologie digitálních podpisů. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že elektronickou značkou může označovat data i právnická osoba nebo organizační složka státu a používat k tomu automatizované postupy. Elektronické značky jsou podmínkou pro připravované zavedení výpisů ze stáních rejstříků na poštách a matrikách. Novela dále upravuje používání elektronických podatelen na orgánech veřejné moci. K elektronickým podatelnám zároveň vydá ministerstvo v nejbližší době ve Sbírce prováděcí vyhlášku. Novela je účinná od dne vyhlášení a má číslo 440/2004 Sb. Úplné znění zákona o elektronickém podpisu po všech novelách můžete nalézt ZDE.

19.7.2004

Společnost GiTY, a.s. se dohodla se společností infocount, s.r.o. na vybudování intranetového portálu společnosti GiTy. V první fázi implementace bude portál využíván především pro sdílení dokumentů, a to nejen pro potřeby zaměstnanců společnosti GiTy, ale rovněž pro sdílení dokumentů mezi společností GiTy a jejími zákazníky. Dokončení první fáze implementací WEBového portálu je plánováno již na konec měsíce července.

29.6.2004

Společnost infocount zprovoznila dva nové portály na vlastním systému iPublisher Lite Edition. Jedná se o WEBové stránky krásného Zámku Hrubčice na Brněnsku a o firemní prezentaci společnosti EMART plus s.r.o., nástupce již několik let zavedené společnosti EMART s.r.o.. Obě prezentace jsou provozovány na vlastním serveru společnosti infocount, s.r.o..

Starší novinky

Novinky staršího data naleznete zde.


Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Management | Historie | Novinky