Obsah
Starší novinky
15.6.2004

Nově vytvořené stránky gymnastického klubu SK GiTy MORAVSKÁ SLÁVIA BRNO jsou opět z dílny společnosti infocount, s.r.o.. Nová podoba stánek je připravena při příležitosti konání 12. ročníku mezinárodního závodu v moderní gymnastice GITY CUO Brno 2004, který můžete navštívit v již říjnu. Administrace WEBové prezentace brněnských gymnastek probíhá v systému iPublisher Standard Edition instalovaném na serverech společnosti GiTy.

27.5.2004

Společnost GiTy, a.s. podepsala smlouvu se společností infocount, s.r.o. na zakoupení systému iPublisher Standard Edition pro správu webových prezentací společnosti GiTy. Nasazení systému iPublisehr ve verzi Standard Edition umožní společnosti GiTy spravovat všechny své webové prezentace v jednotném prostředí. Společně s nasazením nové verze systému byla zpuštěna nová jednoduchá stránka na registrace uživatelů do konferencí a firemních a produktových prezentací. Jedná se už o čtvrtou prezentaci, která je v systému iPublisher společností GiTy provozována.

17.5.2004

Dnešním dnem byla zpuštěna nová tvář webové prezentace společnosti SELF servis, spol. s r.o. věnovaná kabelové televizní síti. Kompletní redesign stránek byl proveden s důrazem na maximální přehlednost a jednoduchost prezence. Uživatelé kabelové televize SELFnet ve všech jejich lokalitách se tak snáze dostanou k potřebným informacím. - www.selfnet.cz

23.4.2004

Nová WEBová prezentace realitní společnosti REALITY P.R.O., s.r.o., zprovozněna systémem iPublisher. První uvedení modulu RealsCz pro automatickou synchronizaci realitních nabídek a poptávek se serverem reals.cz.

8.4.2004
Nová WEBová prezentace týkající se videokonferenčních zařízení TANDBERG společnosti GiTy, a.s. byla dnes zprovozněna pomocí aplikace iPublisher.
30.3.2004
Nová WEBová prezentace Brněnského filmového klubu Fléda byly vytvořeny pomocí aplikace iPublisher Lite Edition. Jedná se o první prezentaci s kompletním Flash rozhraním ovládanou pomocí tohoto systému. Vlastní stránky naleznete na URL www.fleda.cz
26.1.2004

Společnost infocount rozšířila svoji spolupráci s partnersou firmou GiTy, a.s. Od ledna 2004 nabízí v rámci projektu SMEP vlastní systém na správu obsahu WEBových portálu – iPublisher. Projekt SMEP přestavuje prodej podpůrného SW pro řešení IT menším a středním společnostem. Bližší informace naleznete na stránkách projektu – smep.gity.cz.

1.1.2004

Do prodeje byl nasazen publikační systém iPublisher Standard Edition. Jedná se o kompletní aplikaci určenou k instalaci na server zákazníka. Během prvních 2 měsíců bude systém nabízen za zvýhodněnou cenu. Využijte tuto nabídku!

1.12.2003

Testování základních modulů systému iPublisher bylo dokončeno. Nejnižší edice systému byla nasazena do prodeje pod označením iPublisher Lite Edition. Jedná se o řešení formou ASP (vzdáleného využití). Server byl připojen do páteřní sítě CzechBone společnosti SELF servis, spol. s.r.o.

3.11.2003

Druhý z produktů společnosti infocount, publikační systém iPublisher rozšířil funkčnost svých základních modulů. Právě dokončená verze 2.0, která byla předána do zkušebního provozu, rozšířila původní verzi publikačního systému o galerii souborů a možnost zpravovat větší množství webových portálů více společností pomocí jedné administrátorské části systému. Aplikace je nyní instalována na jeden server pouze v jednom exempláři. Cena produktu však zůstala nezměněna.

29.9.2003

Společnost infocount rozšiřuje svoji produktovou řadů. Počátkem října 2003 začali analytické práce na nové aplikaci iDocument. Jedná se o systém určený pro správu dokumentů uvnitř společnosti. Obsahuje dnes již standardní požadavky na podobné systémy, jako jsou revize, schvalování či workflow.

29.8.2003

Společnost infocount dokončila klientskou aplikaci do MS Outlook pro službu elektronického notáře iNotary. Komponenta umožňuje uživatelům tzv. "velkého Outlooku" označovat odchozí i příchozí poštu časovými razítky a ověřovat platnost již vydaných razítek pouhým stisknutím tlačítka. Klientská část služby iNotary se tak zase přiblížila laické veřejnosti.


Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Starší novinky