Obsah
Služby

Dlouhodobě úspěšná spolupráce má smysl pouze když znamená úsporu času a nákladů. Toho lze dosáhnout výběrem partnera, který obsáhne celý projekt od fáze příprav až po údržbu a rozvoj. Společnost infocount Vám takovou komplexnost služeb zaručuje. S námi Vám stačí znát pouze jeden kontakt!

Cyklus projektu:
Analýza:  Analýza projektu představuje pochopení stávajícího stavu, vyjasnění cílů projektu, průzkum trhu, identifikaci zranitelných míst a hrozeb a určení míry rizik. Před vytvořením projektu je nutné důkladně porozumět potřebám zákazníka. Obsahem analýzy je tedy pozorně naslouchat a upřesňovat Vaše potřeby. Naši analytici musí přesně porozumět Vaší současné situaci a cestě, kterou se chcete ubírat, poznat Vaši konkurenci i zákazníka. Jen tak lze nejvhodněji navrhnout nástroje pro řešení Vaší situace.
Návrh:  Během důkladné analýzy jsme společně specifikovali Vaši současnou situaci a definovali cíle, kterých chcete dosáhnout. Náplní fáze návrhu je tedy nalezení nejvhodnějších řešení pro dosažení stanovených cílů. Naši odborníci pro Vás připraví několik řešení a společně vybereme a upřesníme konkrétní kroky následným vývojem. Správným návrhem zamezíme vzniku nedostatků během realizace a zefektivníme Vaši budoucí práci.
Realizace:  Realizace je proces vlastní tvorby navrhnutého řešení. V této etapě pracuje tým grafiků, designérů a programátorů na oživení aplikace. Díky kvalitnímu řízení a dobře zpracovaným podkladům z předchozích dvou etap je realizace provedena rychle a bez jakýchkoli nedostatků. Poté přebírá zákazník hotový produkt k akceptačnímu testování a zkušebnímu provozu.
Správa:  Dokončením projektu pro nás nic nekončí. Naopak začíná etapa, kdy musí projekt přinést požadované výsledky. Naším dlouhodobým dohledem a podporou se vlastní aplikace neustále zdokonaluje a díky těsnější a dlouhodobější spolupráci bude více korespondovat s Vašimi vyvíjejícími se potřebami. Právě zde vzniká prospěšný vztah naplňující pojem péče o klienta a zúročení výsledků vzájemné spolupráce.

Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Analytické práce | Bezpečnost IT | Web development | Intranetová řešení | Správa dat a obsahu | eMarketing a eBusiness | Komplexní podpora