Obsah
eMarketing a eBusiness

Internet je z marketingového pohledu naprosto výjimečné medium. Je to dáno jeho snadnou dostupností a nízkou cenou. Důvody pro využití Internetu k prezentaci činnosti společností jsou tedy zejména: nesrovnatelně nízká cena, přesné cílení a možnost okamžitého vyhodnocení účinku. Takovéto možnosti žádné jiné reklamní a prezentační medium nenabízí.

A proč by měla Internetová prezentace zůstat neaktivní? Proč ji nespojit s on-line obchodem, s on-line nabídkou pro Vaše obchodní partnery, on-line marketingovými aktivitami pro podporu podnikání (například aukce)? Elektronické obchodování představuje právě možnost nabízet a prodávat zboží a služby koncovým zákazníkům (B2C - Business To Customer), zprostředkování obchodu mezi dvěma subjekty (B2B - Business To Business) či nabízení komodit v dražbách a aukcích (C2C - Customer To Customer).

Obchodování pomocí Internetu představuje stále větší procento celkového objemu obchodů takřka ve všech oblastech podnikání. Nepropásněte Vaši šanci! Společnost infocount Vám nabízí řešení v podobě vlastních produktů iShop a iAukce či tvorbu aplikace na zakázku.


Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Analytické práce | Bezpečnost IT | Web development | Intranetová řešení | Správa dat a obsahu | eMarketing a eBusiness | Komplexní podpora