Obsah
Web development

Tvorba webových aplikací je jednou ze základních služeb společnosti infocount. V dnešní době je samozřejmé, že moderní aplikace dokáží komunikovat prostřednictvím webového rozhraní, nevyžadujícím nic víc než instalovaný internetový prohlížeč. Označení Web development tedy neznamená pouze tvorbu webových prezentací společností, ale především prostředek pro ovládání dalších složitějších aplikací.

Při tvorbě webových aplikací se odborníci společnosti infocount orientují především na moderní technologie Java a XML. Používáme programovací jazyky JSP, PHP, Perl, ASP a C++. Naši odborníci mají zkušenosti s databázovými servery ORACLE, MS SQL Server, PostgreSQL a MySQL.

Stejně jako nejen chlebem živ je člověk, nejen web development je schopen pokrýt veškeré potřeby společností. V dnešní době PDA zařízení a mobilních telefonů je třeba zohledňovat požadavky on-line a prakticky neomezeného přístupu ke zdrojům IS organizace.

Naše společnost se zabývá rovněž vývojem aplikací pro mobilní zařízení, zejména stavících na technologiích WAP, Java a XML.


Novinky
NOVINKY ENGLISHFRANÇAIS
1.1.2010

!!! Pozor. Změna adresy !!!
Od 1.1.2010 nás najdete na nové adrese Erbenova 8. O chystané změně sídla budeme zákazníky a dodavatele informovat e-mailem.

cz

Zápatí
Copyright © 2003 - 2021 infocount, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - generated by iPublisher
Analytické práce | Bezpečnost IT | Web development | Intranetová řešení | Správa dat a obsahu | eMarketing a eBusiness | Komplexní podpora